Monthly Archives September 2014

Obiekty konferencyjne w Rzeszowie

Może wiele osób nie potrafi docenić Rzeszowa, ale nie zapominajmy o tym, że stolica Podkarpacia to w tym momencie jedno z najprężniej rozwijających się miast w tej części Europy. Może i reszta Podkarpacia faktycznie nie rozwija się tak szybko jak powiedzmy Wielkopolska czy Dolny Śląsk, ale jeżeli w grę wchodzi Rzeszów, to możemy złożyć tylko wielkie gratulacje rzeszowianom – za to, iż ciężko pracują, a do tego wybierają sensowne władze. To znaczy przynajmniej na pierwszy rzut oka Rzeszów fajnie się rozwija, chociaż to oczywiste, że zarobki przeciętnego mieszkańca Rzeszowa, jak to w całej Polski, nie należą do najwyższych. W kilka lat niestety nie dogonimy europejskiej czołówki, to coś nierealnego. Dobrze, ale o co chodzi z tym Rzeszowem?

więcej...

Obiekty konferencyjne w Łodzi

Łódź bardzo szybko się zmienia. Po wielu latach zastoju nareszcie można dojść do wniosku, że łodzianie wzięli się za swoje miasto – to znaczy wybrali porządne władze, a do tego sami biorą czynny udział w budowaniu swojego miasta. Jeszcze kilka lat temu Łódź była niefajnym miejscem, dzisiaj to się bardzo szybko zmienia. Nadal jest wiele do zrobienia, ale skoro postawiono ostatnio kilka nowych hoteli, nietrudno dojść do takiego wniosku, iż jakby nie patrzeć sytuacja jest taka, że w Łodzi sporo się zmienia. Na szczęście na lepsze, chociaż pewni hejterzy nie są zadowoleni, gdy widzą rosnące znaczenie Łodzi. W tych hotelach mieszczą się wypasione obiekty konferencyjne, które bez najmniejszego cienia wątpliwości czekają na nas otworem. Co jak co, ale warto zorganizować konferencję w Łodzi. Gdzie i dlaczego akurat w Łodzi?

więcej...

Obiekty konferencyjne w Poznaniu

Sugerowanie, że w Polsce jest wspanialsze miasto, aniżeli Poznań jest nie na miejscu – no tak przynajmniej uważają mieszkańcy Wielkopolski. Chociaż nie tylko oni, Poznań jakby nie patrzeć cieszy się sporą estymą, pewnie nie wśród krakusów czy warszawiaków, ale oni mają akurat ku temu bardzo dobre powody. Pamiętajmy o tym, aby w żadnym razie nie dopuścić do sytuacji, w której organizując jakąś konferencję, nie będziemy starali się zrobić wszystkiego co w naszej mocy, aby najzwyczajniej w świecie zorganizować ją we właśnie Poznaniu. Dobrze, ale koniec już z tym patriotyzmem lokalnym, bo faktycznie może on nie interesować każdego z czytelników owego tekstu.

więcej...

Obiekty konferencyjne we Wrocławiu

Wrocław to coraz chętniej odwiedzane miasto – przez turystów, biznesmenów, obcokrajowców, ale również uczestników różnego rodzaju konferencji. Pewnie byłoby jeszcze lepiej, gdyby dojazd z Warszawy był sensowniejszy, ale mimo wszystko zauważalny jest bardzo duży wzrost zapotrzebowania na wrocławskie obiekty konferencyjne. W tym artykule chcący zorganizować konferencję gdzieś we Wrocku mogą pozyskać odpowiedź na zasadnicze pytanie: w jaki sposób wybrać taki obiekt, który faktycznie jest wielce interesujący. A wbrew pozorom wcale nie jest powiedziane, że to aż takie łatwe. Niby tych liczących się obiektów konferencyjnych aż tak mega wiele nie ma, nie pogubimy się w ich liczeniu, ale tak czy siak ciężko wśród czołówki wskazać jednoznacznie takie miejsce do organizowania konferencji, które pod dosłownie wszystkimi względami jest w porządku. Chociaż wiadoma kwestia, iż celem właśnie takich artykułów jak ten jest rozjaśnianie całkowitym laikom sprawy. Dzięki właśnie temu można o wiele sensowniej podejść do kwestii urządzenia konferencji. A jakby nie patrzeć organizacja konferencji jest poważnym przedsięwzięciem, któremu powinniśmy podołać.

więcej...