Monthly Archives April 2015

Popularne miejsca na konferencje

Obecnie różnego rodzaju szkolenia i konferencje są bardzo popularne. Są miejscem wymiany informacji, nawiązywania kontaktów, nauki związanej z daną branżą. Bardzo często skupiają osoby z różnych stron świata, więc mało możliwe jest, aby spotkanie takie mogło odbyć się w siedzibie jednej firmy. Dodatkowo szkolenia i konferencje to również konieczność napojenia i wyżywienia uczestników, czasami nie przez jeden, lecz przez dwa lub trzy dni.
więcej...

Sale do wynajęcia

Ostatnio bardzo często młodzi ludzie zakładają firmy, które nie potrzebują wcale do prowadzenia swojej działalności lokalu. Mogą oni spokojnie wykonywać swoją pracę w terenie bądź w domu. Jednak czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy są po prostu zmuszeni do spotkania biznesowego. W takiej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak na przykład spotkanie się w drogiej restauracji. Ale trzeba wiedzieć, iż to wiąże się przede wszystkim z brakiem intymności.
więcej...

Konferencje nie tylko przez internet

Pomimo tego, że Internet to dobry sposób komunikowania się z innymi, nie zawsze wystarcza. Z tego powodu raz na jakiś czas wiele branży zawodowych organizuje konferencje, w czasie których można wymieniać się informacjami, doświadczeniami oraz nawiązać kontakty. Wiele konferencji związanych jest tylko z efektami prac, jakie się prowadzi i dzieleniem się wnioskami.
więcej...

Jak zorganizować konferencję

Przygotowanie konferencji to zazwyczaj duża odpowiedzialność. Związana jest przede wszystkim ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do zorganizowania wydarzenia, zapewnienia cateringu, zaproszenia gości lub przyjęcia zgłoszeń osób chętnych do wysłuchania prelegentów. Podobnie dzieje się w przypadku szkoleń, które są popularną formą spotkań osób z różnych dziedzin, które chcą coraz bardziej się dokształcać. Mało która firma, instytucja lub inne przedsiębiorstwo jest w stanie ugościć licznych gości w swojej siedzibie.
więcej...