Monthly Archives December 2014

Obiekty konferencyjne w Warszawie są rozchwytywane

O Warszawie i okolicach można powiedzieć bardzo wiele, ale z całą pewnością nie to, że na Mazowszu nie znajduje się bardzo dużo obiektów konferencyjnych. Są hotele, które dodatkowo udostępniają swoim klientom salę konferencyjną, lecz są także różnego rodzaju obiekty, które są tylko i wyłącznie nastawione na klientów konferencyjnych. Nic dziwnego, akurat ten segment jest dzisiaj wart bardzo duże pieniądze: a co najważniejsze, końca nie widać znaczących wzrostów w akurat tej branży. Na co zwracać uwagę w kwestii szukania obiektu konferencyjnego? Na pewno cena powinna być czymś na co zwrócimy uwagę, ale raczej nie powinna być najważniejsza. Wiadoma sprawa, Warszawa to najdroższe miasto w naszym kraju, zatem czymś całkowicie typowym jest to, że będziemy mieli spory wydatek.

więcej...

Jak zorganizować konferencję?

Zorganizowanie konferencji nie wydaje się być łatwą czynnością, szczególnie dla początkującego, którzy przykładowo chciałby zorganizować konferencję dotyczącą pozycjonowania stron internetowych. Jednakże wszystko jest do opanowania, nie trzeba wcale zatrudniać doświadczonych organizatorów konferencji, chociaż i takie usługi są coraz popularniejsze. Po prostu Polacy wreszcie stawiają na jakość, a przynajmniej coraz powszechniejsze jest ogólne wrażenie, że tak się właśnie dzieje. Bardzo dobrze, że tak jest, ponieważ co to za konferencja, która będzie pod wszystkimi względami nieudana? Lepiej już wcale nie organizować konferencji, aniżeli robić to źle.

więcej...

Sposób na udaną konferencję

Udana konferencja? W sumie ciężko w jednoznaczny sposób wskazać sposób na to, aby była ona pod wszystkimi względami niesamowicie udana. Co jak co, ale można śmiało powiedzieć, że jeżeli sensownie podchodzimy do konferencji, na początku wybierzemy fajne miasto, a także obiekt konferencyjny. Jeżeli nie musimy wybierać jakiejś dokładnej lokalizacji, wszystkie destynacje są godne przynajmniej krótkiego zastanowienia się, bez dwóch zdań powinniśmy docenić krakowskie obiekty konferencyjne. Co jak co, ale zorganizowanie konferencji we właśnie najpiękniejszym z polskich miast już na starcie powoduje, że nasza konferencja najzwyczajniej w świecie nie może być niewypałem! To znaczy nie ma tak lekko, są i konferencje krakowskie, które nie do końca się jakoś udały, ale wiadomo o co chodzi – nie ma śliczniejszego miasta w tej części Europy, aniżeli Kraków. Nawet Budapeszt czy Praga, jakże uwielbiane przez Polaków, są, to oczywiście czysto subiektywna opinia, sporo mniej atrakcyjne.

więcej...